Dzelme

129.00

Materiāls: lins 100%
Odere: augšdaļā kokvilna
Aizdare: rāvējslēdzējs

Notīrīt
SKU: SK0016 Kategorija:

Apraksts

Aizdare – slēptais rāvējslēdzējs. Apakšdaļa ir veidota kā divu līmeņu svārki. Kleitai ir kokvilnas odere. Sānos kabatas.

Kleitas māmiņai ‘’Dzelme’’ un meitiņai ‘’Undīne’’ no cikla ‘’Ūdens valdzinājums’’.
Līdzīgās kleitās tērpjoties, paspilgtinās tā neredzamā, bet ļoti ciešā saite, kas vieno mammu un bērnu. Bērns lūkojas uz savu mammu un ļoti vēlas līdzināties visskaistākajai, vismīļākajai un brīnišķīgākajai sievietei pasaulē. Tad arī mazā meitēna muguriņa iztaisnojas un bērns it kā pastiepjas uz pirktu galiņiem, jo sajūtās ir tāds pats kā mamma.
Līdzīgās, bet ne vienādās kleitas, palīdz abām ciešām vienu otru izjust, iet pasaulē roku rokā, mammai atcerēties par saviem bērnības sapņiem un bērnam sapņot par to, kā izaugt tikpat lielai, skaistai un gudrai kā mammai.
Kādēļ kleitas nav vienādas, bet tikai līdzīgas? Lai izceltu katras – gan meitas, gan māmiņas skaistumu un unikalitāti. Lai sajust šo savu īpašo skaistumu! Bet kleitiņu meitiņai “Undīne”, lūdzu, aplūkojiet šeit.
Pasūtot kleitu komplektu, jūs ietaupīsiet 10% no cenas, kuru maksātu, ja kleitas pasūtītu atsevišķi.

Drīkst mazgāt veļas mašīnā, izstrādājumu ievietojot veļas maisiņā saudzīgā režīmā, maksimālā ūdens temperatūra 40°C (tumšai veļai), gludināšanas temperatūra ļoti augsta – līdz 220°C

Papildus informācija

Izmērs

, , , , ,

Jums varētu arī patikt...