Mārpuķīte

45.00

Materiāls: lins 100%
Odere: nav
Aizdare: uz pleciņiem
Pasūtāmie izmēri: 92cm līdz 152 cm

Notīrīt

Papildus rotājumi:

SKU: K0014 Kategorija:

Apraksts

Viegla, balta, svinīga kleitiņa ar zelta krāsā izstrādātu pērļotu jostiņu. Kleitiņa bērniņa pirmajiem latviskajiem dzimtas godiem – krustabām, kad bērniņam tiek dots vārds un viņš tiek uzņemts dzimtā. Pērļojumā latviskās zīmes – Saulīte centrā, kura papildināta ar Dieva un Māras zīmēm. Saulīte ir visa latviskās dzīvesziņas norišu centrā. Visa notikšanai ir saulīte vidū, kas silda, baro, audzē, izgaismo, karsē, dod dzīvību un dzīvesprieku. Tas viss papildinās ar Dieva svētību un Māras klātesamību ikdienā, lai bērniņa dzīvē visa kā ir gana – gan svētības, aizsardzības un gudrības, gan maizes, darba un labu dienu.
Kleitiņas modelis ļauj kleitiņas mūžu pagarināt – sākotnēji tā ir kleita, tad var vilkt kā tuniku.
Materiāli un apdare. Kleitas virsējās kārtas audums – 100% lins, odere (līdz viduklim) – 100% kokvilna – satīns. Kleitas mugurdaļā slēptais rāvējslēdzējs un podziņa. Gar kleitas apakšējo malu rotājas lina balta mežģīne, kurā arī ieausts saulītes raksts. Jostiņa noņemama.

Drīkst mazgāt veļas mašīnā, izstrādājumu ievietojot veļas maisiņā saudzīgā režīmā, maksimālā ūdens temperatūra 40°C (tumšai veļai), gludināšanas temperatūra ļoti augsta – līdz 220°C

Papildus informācija

Izmērs

, , , ,

Krāsa

Atsauksmes

Šeit vēl nav atsauksmju.

Esiet pirmais, lai novērtētu “Mārpuķīte”